Kayıt & Bildiri Özeti Gönderimi

Kayıt Ücreti

Erken Kayıt (31 Temmuz 2017 ‘e kadar)/ Geç Kayıt
Akademik katılımcılar için: 200 € / 250 €
Sanayiden katılımcılar için: 500 € / 550 €

* Katılım ücreti kapsamı: tüm seminer ve oturumlara katılım, bildiri özeti kitabının bir kopyası, yaz okulu çantası, yaz okulunun düzenlendiği otelde 3 gece konaklama, öğle ve akşam yemekleri, kahve araları, hoşgeldin resepsiyonu ve gezi.

Kayıt sonrasında mümkün olan en kısa süre içinde kayıt ücretinin yatırılması beklenecektir.

Kayıt ücreti için finansal destek sağlanması ihtimal dahilindedir. Ancak bu desteğin sağlanabileceği henüz kesin değildir ve yaz okulunun bitiminden sonra netleştirilecektir.

Bildiri Özeti Gönderimi

Tüm katılımcıların yaz okulu kapsamındaki poster sunumları için bildiri özetlerini göndermeleri kesinlikle önerilmektedir. Bildiri özetleri, ISBN numarasına sahip bir Bildiri Özetleri Kitabı'nda yayınlanacaktır.

Bildiri özetleri aşağıdaki bildiri özeti şablonu kullanılarak doc formatında hazırlanmalı ve standart olarak “4thASCAT_Soyadı.doc.” şeklinde adlandırılarak aşağıdaki kayıt formuna eklenip gönderilmelidir.

Bildiri Özeti Şablonunu İndir >>

 Poster Ödülleri

* 4. Anadolu Kataliz Okulu kapsamında sergilenen posterlerin jüri tarafından değerlendirilmesinin ardından, dereceye giren ilk üç poster için ödül ve sertifika verilecektir !

Kayıt Adımları

Etkinliğe katılım için kayıt işlemi dört adımda gerçekleştirilmektedir:

 1. Aşağıda belirtilen çevrimiçi form üzerinden kayıt yaptırınız ve poster sunumları için bildiri özetinizi gönderiniz.
 2. Formunuzu gönderdikten sonra kaydınızın onaylandığını belirten ve kayıt ücretini transfer edebileceğiniz banka hesap bilgilerini içeren bir onay maili alacaksınız.
 3. Lütfen bu onay maili sonrasında kayıt ücretinizi 2 hafta içerisinde yatırınız. Kayıt ücretiniz yatırılmadan kayıt işleminiz tamamlanmayacaktır.
 4. Ödeme işleminiz tamamlandığında, ödemenizin alındığını belirten bir mail alacaksınız. Böylece kayıt işleminiz tamamlanmış olacaktır.

Poster Gereksinimleri

 1. Posterler, en az bir metre uzakta okunacak şekilde 70 cm (genişlik) x 105 cm (yükseklik) boyutlarında hazırlanmalıdır.
 2. Yazı tipi boyutları: Başlık: 72pt ~ 86pt, Yazar ve bağlı: 60pt ~ 72pt, Ana metin: 20pt ~ 32pt.
 3. Lütfen posterinizin baskısını yaparak, poster oturumuna getiriniz. Posterin elektronik versiyonunu basılması için sekreteryamıza göndermeyiniz.

 

4. Anadolu Kataliz Okulu Kayıt

Lütfen kayıt ve bildiri gönderimi için formu doldurunuz.
(*) İşaretli alanlar doldurulması zorunlu olan alanlardır, bu bölümlere gerekli bilgileri girdiğinizden emin olunuz.
Dosya boyutu sınırı her bir dosya için 100 MB
  captcha
  Reload